Mecz ze spadkowiczem z IV-ligi

Pogoń na inaugurację szóstej kolejki zagra na wyjeździe ze spadkowiczem z IV-ligi Budowlanymi Lubsko. Mecz na stadionie w Lubsku, w sobotę o godzinie 15:00.

Gospodarze sobotniego meczu nie zainaugurowali udanie sezonu rozpoczynając go od porażki i dwóch remisów. Po 5 kolejkach mają na koncie 3 punkty (3 remisy, 2 porażki).

Budowlani w poprzednim sezonie występowali w IV lidze zajmując 15, przedostatnie miejsce.

Pogoń po ostatnich trzech porażkach (wliczając w to mecz pucharowy) za wszelką cenę będzie chciała przerwać tą złą passę i z trudnego terenu przywieźć punkty. Gospodarze sobotniego meczu na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i będą gryźć każdy kawałek boiska żeby w końcu wygrać i zdobyć trzy punkty. Zapowiada się ciekawy i emocjonujący mecz.

W ostatnim swoim sezonie w Okręgówce w latach 2007/08 obydwie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie. W pierwszym meczu w Przyborowie padł wynik 1:1, a w meczu rewanżowym 3:3.